Dietinis sausas maistas šunims

Dietinis sausas traškus maistas šunims. Sergantiems diabetu, nutukusiems, jautriems, alergiškiems, turintiems sąnarių problemų šunims.

Dietinis sausas maistas šunims

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir / arba žarnyno problemų

Dietinis maistas šunims su antiena ir ryžiais

ProCare Diet Skin & Intestinal Hypoallergenic yra presuotas dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir / arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno florą ir pagerina jautrios odos būklę.

Prins Skin & Intestinal Hypoallergenic -...

Kaina 21,04 EUR

Presuotas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Muscles & Joints yra presuotas sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą.

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas...

Kaina 19,94 EUR

Presuotas dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Diet Weight Control & Diabetes yra presuotas sausas dietinis maistas nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukorntroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Prins Dietetic Weight Control & Diabetes -...

Kaina 21,04 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems sąnarių problemų

Dietinis maistas šunims su paukštiena ir ryžiais

ProCare Croque Diet Mobility yra traškus sausas dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems problemų su sąnariais. Šis pilnavertis dietinis maistas savo sudėtyje turi maistinių medžiagų, kurios teigiamai veikia sąnarius ir padeda atstatyti judrumą, taip pat palaiko sveiką odą ir blizgų kailį.

Prins Dietetic Mobility - dietinis maistas...

Kaina 50,39 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems nutukusiems ir/arba sergantiems cukriniu diabetu šunims

Dietinis maistas šunims su paukštiena

ProCare Croque Diet Weight Reduction & Diabetic yra traškus sausas dietinis maistas nutukusiems ir / arba sergantiems cukriniu diabetu šunims. Šis pilnavertis maistas padės jūsų šuniu atsakingai numesti svorio ir padės sukontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Optimalus vitaminų ir mineralinių medžiagų balansas pilnai aprūpina organizmą svorio metimo laikotarpiu. Papildomos maistines skaidulos padeda sumažinti nuolatinio alkio jausmą ir palaiko visą svorio metimo laikotarpį.

Prins Dietetic Weight Reduction & Diabetic...

Kaina 54,19 EUR

Traškus dietinis maistas suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį.

Dietinis maistas šunims su ryžiais ir antiena

ProCare Croque Diet Skin & Intestinal Hypoallergic yra traškus dietinis sausas maistas suaugusiems šunims, kurie linkę į alergines reakcijas maistui (odos ir kailio problemos) ir / arba turi skrandžio ir žarnyno sutrikimų. Šis pilnavertis dietinis maistas turi tik vienos rūšies gyvulinės kilmės baltymus, kurie sumažina alerginės reakcijos riziką. Kruopščiai atrinkti ingredienatai subalansuoja žarnyno florą ir pagerina jautrios odos būklę.

Prins Dietetic Skin & Intestinal...

Kaina 54,19 EUR