Katėms

Katėms

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių kraiko dezodorantas, tai kasdienis kačių kraiko higienos ir šviežumo sprendimas. Su antibakteriniu skysčiu ir kvapo neutralizatoriumi.

·         Naikina bakterijas

·         Neutralizuoja blogus kvapus

Veiksmingas net  4/5  savaites

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių...

Kaina 5,99 EUR

Suaugusioms (ilgaplaukėms) katėms sveikai odai ir blizgiam kailiui

VitalCare Hair & Skin aukščiausios kokybės maistas sukomplektuotas būtent suaugusioms katėms pagerinti odos sveikatą ir kailio blizgumui. Šis maistas taip pat ypač tinkamas ilgaplaukėms katėms.

Prins VitalCare Hair & Skin - Ilgaplaukėms...

Kaina 20,74 EUR

Aktyvioms suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Adult Fit - pašaras, ypač aktyvioms ir suaugusioms ir/arba laukinėms katėms. Šis maistas yra praturtintas augaliniais ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištiena ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Adult Fit

Kaina 21,45 EUR

Suaugusioms katėms turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį

Prins VitalCare Protection Sensible Grainfree Hypoallergic sausas pašaras katėms, turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu lašišos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinėmis skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Sensible...

Kaina 24,64 EUR

Mažo aktyvumo suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Indoor sausas pašaras specialiai naminėms katėms. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištienos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

Prins VitalCare Protection - Indoor

Kaina 23,34 EUR

Visų veislių suaugusioms katėms

Prins Fit Selection yra sveikas ir pilnavertis traškus maista, kurio sudėtyj tik aukščiausios kokybės labai gerai virškinami ingredientai. Iš dalies, dėl pašarą sudarančių įvairios formos granulių, rekomenduojamas visų veislių kačių šeimoms.

Prins Fit Selection Katėms - Mix

Kaina 59,85 EUR

Aktyvioms suaugusioms katėms

VitalCare Adult Fit - tai traškus maistas aktyvioms suaugusioms katėms iki maždaug 7 metų amžiaus. Šis visavertis pašaras suteikia visą reikiamą energijios kiekį aktyvioms katėms ir padeda palaikyti puikią formą. Šie skanūs gabalėliai paruošti su vištiena. Kruopščiai atrinkti ingredientai padeda palaikyti blizgų kailį ir sveikus šlapimo takus.

Prins VitalCare Adult Fit - Traškus...

Kaina 18,53 EUR

Vyresnio amžiaus katėms.

VitalCare Senior traškus maistas ypač rekomanduojamas vyresnio amžiaus katėms nuo 7 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas atitinka visus vyresnio amžiaus katės poreikius palaikydami imunitetą ir sąnarių sveikatą.

Prins VitalCare Senior - Traškus maistas...

Kaina 18,53 EUR

Jautrioms suaugusioms katėms.

VitalCare Resist Calm traškus maistas su vaistažolių ekstraktais suaugusioms jautrioms katėms. Ligos, operacija, baimė, stresas ir hormonų disbalansas mažina atsparumą. Tai visavertis pašaras su vaistažolių ekstraktais palaikyti imuninei sistemai ir padidinti jūsų katės atsparumą.

Prins VitalCare Resist Calm - Traškus...

Kaina 20,15 EUR

Katėms turinčioms kirstalų šlapimo pūslėje

VitalCare Struvite traškus dietinis maistas aktyvioms suaugusioms katėms nuo 12 mėnesių amžiaus, kurios turi kristalų šlapimo pūslėje. Šis pilnavertis dietinis maistas sumažina pH (rūgštingumo) lygį šlapime. Be to, mažas magnio lygis padeda ištirpinti bet kokius šlapimo kristalus. VitalCare Struvite laikinai naudojamas dietinis maistas.

Prins VitalCare Struvite - Traškus...

Kaina 20,15 EUR