Šunims

Šunims

Suaugusiems šunims

ProCare Croque Basic Excellent yra traškus sausas maistas vidutinio aktyvumo suaugusiems šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Tai visiškai sveikas maistas. Sudėtyje esantys ingredientai palaiko subansuotą žarnyno forą, sveiką odą ir blizgų kailį. Subalansuotas maisto energijos kiekis padeda palaikyti šuns optimalią formą.

Prins ProCare Croque Basic Excellent -...

Kaina 16,84 EUR

Šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Croque Junior Performance yra traškus maistas specialiai šuniukams nuo 4 sav. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. amžiaus. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Croque Junior Performance -...

Kaina 18,85 EUR

Suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

ProCare Croque Lamb & Rice Hypoallergic yra traškus sausas maistas jautriems suaugusiems šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Šio pilnavertčio maisto sudėtyje tik aukščiausios kokybės ėriena. Palaiko šunų sveikatą, kurių padidėjęs jautrumas į kitus baltymų šaltinius. Be to, maistinės skaidulos pagerina žarnyno būklę.

Prins ProCare Croque Lamb & Rice...

Kaina 19,44 EUR

Jautriems suaugusiems šunims

ProCare Croque Sensitive yra traškus sausas maistas suaugusiems jautriems šunims turintiems specialių mitybos reikalavimų. Šio pilnaverčio maisto sudėtyje esantys ingredientai palaiko imuninę sistemą ir palaiko žarnyno floros balansą, bei blizgų kailį. ProCare Croque Sensitive palaiko šuns bendrą gerą savijaujtą!

Prins ProCare Croque Sensitive - Traškus...

Kaina 19,44 EUR

Suaugusiems šunims kurie linkę į nutukimą

10 kg ProCare Croque Weight Control yra traškus sausas maistas suaugusiems šunims su mažesniu energijos poreikiu. Šis pilnavertis maistas tinkamas kastruotiems šunims bei sterilizuotoms kalėms, kurie liknkę į nutukimą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko blizgų kailį, optimaliai funkcionuojančia imuninę sistemą ie subalansuotą žarnyno florą.

Prins ProCare Croque Weight Control -...

Kaina 57,14 EUR

Sausas maistas šuniukams ir jauniems šunims

Fit Selection Puppy & Junior Perfect Start traškus maistas ypač tinkamas augantiems šeimos šunims, kurio sudėtyje yra visos reikalingos maistinės medžiagos ir energija, šuniukams ir jaunesniems šunims. Šis pinavertis pašaras padeda sveikai augti, palaiko efektyvią imuninę sistemą ir optimalų kaulų ir sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins Fit Selection Puppy & Junior -...

Kaina 15,54 EUR

Suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims

Fit Selection Chicken & Rice yra traškus maistas suaugusiems vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis skanus pašaras stimuliuoja šunį kramtyti, tai padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą ir subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat labai tinkamas šunims, kurie ryja maistą nekramtydami. Fit Selection Chicken & Rice padeda palaikyti jūsų šuns sveikatą ir gerą formą!

Prins Fit Selection Chicken & Rice -...

Kaina 64,94 EUR

Vyresnio amžiaus vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims

Fit Selection Senior yra traškus maistas vyresnio amžiaus vidutinių ir didelių veislių šeimos šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Šis skanus pašaras stimuliuoja šunį kramtyti, tai padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą ir subalansuotą žarnyno florą. Taip padeda palaikyti jūsų šuns sveikatą ir gerą formą!

Prins Fit Selection Senior - Traškus...

Kaina 64,94 EUR

Visų veislių šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Grainfree Puppy & Junior Daily Care yra aukšiausios kokybės, begrūdis, presuotas maistas specialiai šuniukams maždaug nuo 4 sav. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Grainfree Puppy & Junior...

Kaina 24,64 EUR

Suaugusiems šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei

ProCare Grainfree Skin & Coat yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas maistas specialiai šunims sustiprinti sveikatai, pagerinti odos ir kailio būklei. Yapč tinkamas šunims kurių vidutinis aktyvumo lygis. Pritaikytas energijos kiekis maiste padeda palaikyti šuns optimalią formą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Skin & Coat -...

Kaina 25,94 EUR

Begrūdis maistas suaugusiems visų veislių šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą

ProCare Grainfree Sensible Hypoallergic yra aukščiausios rūšies begrūdis presuotas maistas ypač rekomenduojamas šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą, odą ar kailį. Šis pilnavertis maistas pagamintas iš aukščiausios kokybės antienos, kuri palaiko šunų sveikatą su padidėjusiu jautrumu į kitus baltymų šaltinius. Natūralūs baltymų šaltiniai skatina sveiką virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Sensible...

Kaina 25,94 EUR

Aktyviems suaugusiems šunims

ProCare Grainfree Adult Pro Energy yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas sausas maistas specialiai sukurtas šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko jūsų šuns gerą formą ir pagerina odos vei kailio būklę. Riebalų rūgštys aprūpina pakankamu energijos kiekiu jūsų aktyvų augintiniį ir /arba nėščias ar laktacijos periodu kales. Tai padeda jūsų šuniui išlikti žaismingam ir aktyviam!

Prins ProCare Grainfree Adult Pro Energy -...

Kaina 24,64 EUR

Mažų veislių šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Mini Puppy & Junior Perfect Start yra presuotas sausas maistas mažų veislių šuniukams ir jauniems šunims, nuo 4 sav. iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaiko veiksmingą imuninę sistemą ir optimalų sąnarių ir kaulų vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotai iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Mini Puppy & Junior Perfect...

Kaina 17,55 EUR

Augantiems ir aktyviems suaugusiems mažų veislių šunims

ProCare Mini Super Active yra presuotas sausas maistas specialiai sukurtas augantiems ir aktyviems šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko šuns gerą formą ir palaiko sveiką odą bei blizgų kailį. Jūsų aktyviam šuniu ir/arba nėščiai ar laktacijos periodu kalei būtinos riebalų rūgštys suteikia pakankamai energijos. Šuo tampa žaismingesnis ir aktyvesnis.

Prins ProCare Mini Super Active -...

Kaina 17,55 EUR

Vyresnio amžiaus mažų veislių šunims

ProCare Mini Senior Support yra presuotas maistas specialiai vyresnio amžiaus mažų veislių šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko vyresnio amžiaus šunų gerą savijautą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko inkstų veiką ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Taip pat padeda palaikyti raumenų bei sąnarių elastingumą.

Prins ProCare Mini Senior Support -...

Kaina 64,94 EUR