Skanėstai šunims

Skanėstai šunims

Idealus skanėstas dresūrai ir viliojimui

Prins Train & Care lašišos pašteto sudėtyje šviežia lašiša; daugelio šunų mėgstamiausias skonis. Šis skanėstas, kurio pagrindą sudaro lašiša nėra tiesiog skanus, bet taip pat begrūdis ir hipoalerginis. Tai reiškia, kad yra labai maža tikimybė pasireikšti alerginėms reakcijoms.

Prins Train & Care Dog - 100% natūralus...

Kaina 3,84 EUR

Dešra suaugusiems šunims

250 g. NatureCare Chicken yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Chicken - Natūralus...

Kaina 2,93 EUR

Suaugusiems šunims turintiems odos ir kailio problemų

250 g. NatureCare Lamb Hypoallergic yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas šunims turintiems odos ir kailio problemų. NatureCare Grain-free Duck Hypoallergic sudėtyje esanti ėriena kaip vienintelis baltymų šaltinis, kuris sumažina galimybę pasireikšti jautrumo reakcijai. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Lamb Hypoallergic - Dešra...

Kaina 2,93 EUR

Suaugusiems šunims su odos ir kailio problemomis

250 g. NatureCare Duck Hypoallergic yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas šunims turintiems odos ir kailio problemų. NatureCare Duck Hypoallergic sudėtyje esanti antiena kaip vienintelis baltymų šaltinis, kuris sumažina galimybę pasireikšti jautrumo reakcijai. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Duck Hypoallergic -...

Kaina 2,93 EUR

Dešra viresnio amžiaus šunims su vištiena

250 g. NatureCare Chicken Senior yra pilnavertis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui vyresnio amžiaus šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį, raumenis ir sąnarius, ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Chicken Senior - dešra...

Kaina 2,93 EUR

Dešra Šuniukams ir suaugusiems šunims su vištiena, be grūdų

250 g. NatureCare Grain-free Chicken yra pilnavertis, begrūdis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas kaip sveika variacija sausam maistui. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą, blizgų kailį ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Grain-free Chicken -...

Kaina 2,93 EUR

Dešra šuniukams ir suaugusiems šunims turintiems odos ir kailio problemų, be grūdų

250 g. NatureCare Grain-free Duck Hypoallergic yra pilnavertis, begrūdis mėsos pagrindo maistas, ypač tinkamas šunims turintiems odos ir kailio problemų. NatureCare Grain-free Duck Hypoallergic sudėtyje esanti antiena kaip vienintelis baltymų šaltinis, kuris sumažina galimybę pasireikšti jautrumo reakcijai. Šis maistas taip pat tinkamas kaip skanėstas dresuojant.

Prins NatureCare Grain-free Duck...

Kaina 3,25 EUR

"Doggy Meal" visiškai natūralios vytintos dešrelės! Vertingas, skanus, baltymingas produktas jūsų šuniui, kuris pasižymi ypač natūraliu skoniu. Pukiai tinka treniruotėms r dresūrai, arba tiesiog papildyti racioną baltymingu skanėstu. 

Pakuotėje 6 dešrelės.

Doggy Meal Vytintos dešrelės šunims

Kaina 2,87 EUR

Kaulai apdorojami tą pačią dieną kai nuo kaulų nuimama mėsa ir vakuumuojami su naujausiomis termoformavimo mašinomis, kad išlaikyti geriausias skonines sąvybes ir nepažeidus pakuotės galima išlaikyti mažiausiai 18 mėn. Šie kaulai patenkina visus kerkojų draugų poreikius. 

Tai 100% natūralus produktas, be konservantų, yra trijų skirtingų dydžių.

Šlaunikaulis MAXI

Kaina 2,01 EUR

Mažas kaulas puikiai tinka mažesniems šunims. Pakuotėje 3vnt.

Kaulai apdorojami tą pačią dieną kai nuo kaulų nuimama mėsa ir vakuumuojami su naujausiomis termoformavimo mašinomis, kad išlaikyti geriausias skonines sąvybes ir nepažeidus pakuotės galima išlaikyti mažiausiai 18 mėn. Šie kaulai patenkina visus keturkojų draugų poreikius. 

Tai 100% natūralus produktas, be konservantų, yra trijų skirtingų dydžių.

Šeivikaulis SMALL

Kaina 1,63 EUR

„Doggy meal“ natūralus, kokybiškas vytintas kaulas - blauzdikaulis, vakuuminėje pakuotėje, lengvai apdorotas druskos tirpalu, kad nelūžtų aštriais kampais.  

Blauzdikaulis MEDIUM

Kaina 1,72 EUR