nemokamas pristatymas

Sausas maistas šunims

Sausas maistas šunims internetu. Prins sausas pašaras, aukščiausios kokybės. Mažų, vidutinių, didelių veislių šunims. Alergiškiems, jautriems, kastruotiems šunims, sterilizuotoms kalėms.

Sausas maistas šunims

Protection Croque Senior Fit - traškus maistas vyresnio amžiaus vidutinių ir didelių veislių šunims vyresniems nei 8 metai. Šis pilnavertis maistas praturtintas lašišų taukais, FOS, žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, palaikyto širdies ir inkstų funkiją, padeda palaikyti raumenų ir sąnarių elastingumą ir apsaugo jūsų šunį nuo senėjimo.  

Prins Protection Croque SENIOR Fit -...

Kaina 54,44 EUR

Nutukusiems šunims nuo 18 mėn.

3kg, 7,5kg.

ProCare Light Low calorie yra presuotas maistas sukurtas ypač nutukusiems šunims nuo 18 mėn. Šis visavertis maistas turi mažai kalorijų ir papildomą kiekį maistinių skaidulų, kurios padeda atsakingai numesti svorio. Subalansuotos maistinės medžiagos padeda palaikyti optimalią jūsų šuns formą svorio metimo laikotarpiu.

Prins ProCare Light Low Calorie -...

Kaina 16,17 EUR

Jautriems šunims

3kg.

ProCare Resist Calm yra presuotas sausas maistas su žolelių ekstrktais jautriems šunims nuo 1 metų. Ligos, operacija, baimė stresas ir hormonų disbalansas gali įtakoti atspatumo sumažėjimą. Šis pilnavertis maistas su žolelių ekstraktais padeda palaikyti imuninę sistemą ir padidinti atsparumą.

Prins ProCare Resist Calm - Presuotas...

Kaina 16,17 EUR

Suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

3kg, 20kg.

ProCare Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas rekomenduojamas suaugusiems šunims turintiems alerginių susirgimų iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis pinavertis pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ėrienos, tai padeda sumažinti jautrumo reakciją esant alergjai nuo kitokios rūšies baltymų. Maiste esanti natūrali ląsteliena stimulioja sveiką virškinimo traktą.

Prins ProCare Lamb Rice Hypoallergic -...

Kaina 17,49 EUR

Šuniukams ir jauniems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Puppy & Junior Perfect Start yra presuotas maistas specialiai šuniukams nuo 4 mėn. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Puppy Junior Perfect Start -...

Kaina 15,38 EUR

Suaugusiems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Standard Fit pilnavertis presuotas maistas suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Pakoreguotas energijos kiekis padeda palaikyti jūsų šunį optimalios būklės. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą žarnyno florą.

Prins ProCare Standard Fit - Presuotas...

Kaina 14,33 EUR

Augantiems ir aktyviems suaugusiems šunims

20 kg. ProCare Super Active yra presuotas sausas maistas specialiai sukurtas augantiems ir aktyviems šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko šuns gerą formą ir palaiko sveiką odą bei blizgų kailį. Jūsų aktyviam šuniu ir/arba nėščiai ar laktacijos periodu kalei būtinos riebalų rūgštys suteikia pakankamai energijos. Šuo tampa žaismingesnis ir aktyvesnis.

Prins ProCare Super Active - Presuotas...

Kaina 74,04 EUR

Jautriems mažų veislių šunims

ProCare Mini Resist Calm yra presuotas sausas maistas su žolelių ekstrktais jautriems šunims nuo 18 mėn. Ligos, operacija, baimė stresas ir hormonų disbalansas gali įtakoti atspatumo sumažėjimą. Šis pilnavertis maistas su žolelių ekstraktais padeda palaikyti imuninę sistemą ir padidinti atsparumą.

Prins ProCare Mini Resist Calm - Maistas...

Kaina 16,17 EUR

Suaugusiems mažų veislių šunims turintiems jautrią odą ir kailį

ProCare Mini Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas jautriems suaugusiems mažų veislių šunims. Šio pilnavertčio maisto sudėtyje tik aukščiausios kokybės ėrienos mėsa. Palaiko šunų sveikatą, kurių padidėjęs jautrumas į kitus baltymų šaltinius. Be to, maistinės skaidulos pagerina žarnyno būklę.

Prins ProCare Mini Lamb & Rice...

Kaina 17,49 EUR

Vyresnio amžiaus mažų veislių šunims

ProCare Mini Senior Support yra presuotas maistas specialiai vyresnio amžiaus mažų veislių šunims nuo maždaug 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko vyresnio amžiaus šunų gerą savijautą. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko inkstų veiką ir gerai subalansuotą žarnyno florą. Taip pat padeda palaikyti raumenų bei sąnarių elastingumą.

Prins ProCare Mini Senior Support -...

Kaina 54,72 EUR

Augantiems ir aktyviems suaugusiems mažų veislių šunims

ProCare Mini Super Active yra presuotas sausas maistas specialiai sukurtas augantiems ir aktyviems šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko šuns gerą formą ir palaiko sveiką odą bei blizgų kailį. Jūsų aktyviam šuniu ir/arba nėščiai ar laktacijos periodu kalei būtinos riebalų rūgštys suteikia pakankamai energijos. Šuo tampa žaismingesnis ir aktyvesnis.

Prins ProCare Mini Super Active -...

Kaina 15,38 EUR

Mažų veislių šuniukams ir jauniems šunims

ProCare Mini Puppy & Junior Perfect Start yra presuotas sausas maistas mažų veislių šuniukams ir jauniems šunims, nuo 4 sav. iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaiko veiksmingą imuninę sistemą ir optimalų sąnarių ir kaulų vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotai iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Mini Puppy & Junior Perfect...

Kaina 15,38 EUR

Aktyviems suaugusiems šunims

ProCare Grainfree Adult Pro Energy yra aukščiausios kokybės begrūdis presuotas sausas maistas specialiai sukurtas šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko jūsų šuns gerą formą ir pagerina odos vei kailio būklę. Riebalų rūgštys aprūpina pakankamu energijos kiekiu jūsų aktyvų augintiniį ir /arba nėščias ar laktacijos periodu kales. Tai padeda jūsų šuniui išlikti žaismingam ir aktyviam!

Prins ProCare Grainfree Adult Pro Energy -...

Kaina 21,62 EUR

Begrūdis maistas suaugusiems visų veislių šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą

ProCare Grainfree Sensible Hypoallergic yra aukščiausios rūšies begrūdis presuotas maistas ypač rekomenduojamas šunims turintiems jautrią virškinimo sistemą, odą ar kailį. Šis pilnavertis maistas pagamintas iš aukščiausios kokybės antienos, kuri palaiko šunų sveikatą su padidėjusiu jautrumu į kitus baltymų šaltinius. Natūralūs baltymų šaltiniai skatina sveiką virškinimo florą.

Prins ProCare Grainfree Sensible...

Kaina 22,77 EUR