• Nauja

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių kraiko dezodorantas

5,99 EUR
Su PVM

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių kraiko dezodorantas, tai kasdienis kačių kraiko higienos ir šviežumo sprendimas. Su antibakteriniu skysčiu ir kvapo neutralizatoriumi.

·         Naikina bakterijas

·         Neutralizuoja blogus kvapus

Veiksmingas net  4/5  savaites

Kiekis

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 1-5 d.d. Prekių pristatymas per 1-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Apsaugo nuo bakterijų ir taip neleidžia atsirasti blogiems kvapams jūsų kačių kraiko dėžėje. Pašalina amoniako kvapą ir maloniai kvepia. Tai visiškai natūralus ir nekenksmingas katei produktas.  

Naudojimas: į tuščią kačių kraiko dėžę įpilkite100 g kraiko gaiviklio. Užberkite ant viršaus kraiko, kaip įprastai. Kas 2 savaites ant kraiko užberkite 50 g gaiviklio. Jei kačių kraiko dėžė jau pripildyta kraiko, užberkite 75 g gaiviklio ant kraiko ir įmaišykite jį 2–3 cm gylyje. Prieš berdami įsitikinkite, kad kačių kraikas nėra prisigėręs šlapimo ir jo paviršiuje nėra sulipusių gumulų. Gaiviklį reikia berti ant švaraus ir sauso paviršiaus.

Dėmesio! Laikykite saugioje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Pasinaudoję pakuotę sandariai uždarykite.

LHYGIEN400
2017-11-23

Charakteristikos

Tūris
500 ml

Jums taip pat gali patikti