Naujos prekės

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių kraiko dezodorantas, tai kasdienis kačių kraiko higienos ir šviežumo sprendimas. Su antibakteriniu skysčiu ir kvapo neutralizatoriumi.

·         Naikina bakterijas

·         Neutralizuoja blogus kvapus

Veiksmingas net  4/5  savaites

GIUNTINI "Hygiene Plus" 500ml- kačių...

Kaina 5,99 EUR

Nutukusiems šunims nuo 18 mėn.

3kg, 7,5kg.

ProCare Light Low calorie yra presuotas maistas sukurtas ypač nutukusiems šunims nuo 18 mėn. Šis visavertis maistas turi mažai kalorijų ir papildomą kiekį maistinių skaidulų, kurios padeda atsakingai numesti svorio. Subalansuotos maistinės medžiagos padeda palaikyti optimalią jūsų šuns formą svorio metimo laikotarpiu.

Prins ProCare Light Low Calorie -...

Kaina 19,44 EUR

Jautriems šunims

3kg.

ProCare Resist Calm yra presuotas sausas maistas su žolelių ekstrktais jautriems šunims nuo 1 metų. Ligos, operacija, baimė stresas ir hormonų disbalansas gali įtakoti atspatumo sumažėjimą. Šis pilnavertis maistas su žolelių ekstraktais padeda palaikyti imuninę sistemą ir padidinti atsparumą.

Prins ProCare Resist Calm - Presuotas...

Kaina 19,44 EUR

Suaugusiems šunims turintiems jautrią odą ir kailį

3kg, 20kg.

ProCare Lamb & Rice Hypoallergic yra presuotas sausas maistas rekomenduojamas suaugusiems šunims turintiems alerginių susirgimų iki maždaug 8 metų amžiaus. Šis pinavertis pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ėrienos, tai padeda sumažinti jautrumo reakciją esant alergjai nuo kitokios rūšies baltymų. Maiste esanti natūrali ląsteliena stimulioja sveiką virškinimo traktą.

Prins ProCare Lamb Rice Hypoallergic -...

Kaina 20,74 EUR

Šuniukams ir jauniems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Puppy & Junior Perfect Start yra presuotas maistas specialiai šuniukams nuo 4 mėn. ir jauniems šunims iki maždaug 12 mėn. Šis pilnavertis maistas padeda sveikai augti, palaikyti efektyviai veikiančią imuninę sistemą ir optimatų kaulų bei sąnarių vystymąsi. Jūsų šuniukas augs tolygiai ir subalansuotu būdu iki kol taps suaugęs šuo.

Prins ProCare Puppy Junior Perfect Start -...

Kaina 17,55 EUR

Suaugusiems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Standard Fit pilnavertis presuotas maistas suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Pakoreguotas energijos kiekis padeda palaikyti jūsų šunį optimalios būklės. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą žarnyno florą.

Prins ProCare Standard Fit - Presuotas...

Kaina 16,25 EUR

Augantiems ir aktyviems suaugusiems šunims

20 kg. ProCare Super Active yra presuotas sausas maistas specialiai sukurtas augantiems ir aktyviems šunims nuo maždaug 6 mėn. iki 8 metų amžiaus. Šis pilnavertis maistas palaiko šuns gerą formą ir palaiko sveiką odą bei blizgų kailį. Jūsų aktyviam šuniu ir/arba nėščiai ar laktacijos periodu kalei būtinos riebalų rūgštys suteikia pakankamai energijos. Šuo tampa žaismingesnis ir aktyvesnis.

Prins ProCare Super Active - Presuotas...

Kaina 74,04 EUR