Prins ProCare Standard Fit - Presuotas maistas suaugusiems šunims

14,33 EUR
Su PVM

Suaugusiems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Standard Fit pilnavertis presuotas maistas suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Pakoreguotas energijos kiekis padeda palaikyti jūsų šunį optimalios būklės. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą žarnyno florą.

Svoris
Kiekis

  • Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai. Saugumo politika. Saugūs apmokėjimo būdai.
  • Prekių pristatymas per 2-5 d.d. Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
  • Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles) Prekių gražinimas, jei prekė netenkina. (skaityti sąlygas ir taisykles)

Suaugusiems šunims

3kg, 20kg.

ProCare Standard Fit pilnavertis presuotas maistas suaugusiems vidutinio aktyvumo šunims iki maždaug 8 metų amžiaus. Pakoreguotas energijos kiekis padeda palaikyti jūsų šunį optimalios būklės. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko sveiką odą ir blizgų kailį, optimalų virškinimą ir gerai subalansuotą žarnyno florą.

Sudėtis: 

Grūdai, mėsa ir gyvūlinės kilmės sub-produktai (paukštiena), daržovių sub-produktai (400 mg Fructo-oligosacharidai), aliejai ir riebalai (0,5% lašišų taukai), cukrus, mielės.

Nurodymai:

ProCare STANDARD FIT gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą maisto ProCare STANDARD FIT kiekį padalinkite bent į du maitinimus per dieną. Jei norite palepinti savo šunį, galite pasiūlyti Prins TotalCare ar Prins NatureCare vieną ar kelias dienas. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų šuniui. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Pereinant nuo vieno presuoto maisto prie kito

A. Keisdami iš kito gamintojo presuoto maisto į mūsų, galite maišyti abu pašarus tol, kol pakeisite visiškai. Kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte).

Keisdami iš traškaus (ekstruduoto) į presuotą maistą*

B. Kai keičiate traškų (ekstruduotą) maistą į kurį nors iš Prins presuotą, rekomenduojame pakeisti iš karto nedarant įmaišymo į senąjį maistą. Kartais maisto pakeitimas gali įtakoti išmatų spalvos pakitimą, tai visiškai normalu ir nieko rimta. Jūs taip pat galite naudoti šaldytos žalios mėsos maisto keitimo patarimus (Žiūrėkite rekomendacijas C punkte). Presuotas maistas yra labiau koncentruotas ir mažesnės apimties nei traškus maistas. Rekomenduojamos porcijos yra atitinkamai mažesnės, taip neapkraunant skrandžio palengvina virškinimą.

C. Keičiant į naujo tipo granules galite naudoti šaldytą žalią mėsą. Naudodami šį metodą duokite savo šuniui šaldytos žalios mėsos tokios kaip Prins TotalCare Super Active Complete savaitę laiko. Tai užtikrins žarnyno floros optimalų atsistatymą. Po savaitės maitinant vien žalia mėsa galite iš karto duoti naujo tipo granulių maistą be jokio maišymo su senuoju.

Jei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

Ar jūsų šuo anksčiau nėra bandęs sauso maisto kaip kad šis, ir norėtumėte žalios mėsos maistą pakeisti į presuotą ar traškų (ekstruduotą) sausą maistą? Tada naudokite maisto keitimo rekomendacijas aprašytas B punkte (maisto pakeitimas iš karto).

01046

Charakteristikos

Svoris
3 kg
Šuns amžius
suaugęs